TrendyWeb poleca rozwój z Google - AdWords Express

Reklamy Google AdWords

Znajdź nowych klientów dzięki Google. W AdWords Express utworzysz reklamę w 15 minut

Utworzenie reklamy jest łatwe. Wystarczy wybrać odbiorców, napisać trzy linie tekstu o swojej działalności i ustalić budżet. AdWords Express automatycznie zarządza miejscem i czasem wyświetlania Twoich reklam osobom w Twojej okolicy. Nie musisz wybierać słów kluczowych ani regularnie monitorować kampanii.

Ludzie szukają czegoś w Google. Ludzie szukają w Google takich produktów lub usług, które masz w swojej ofercie.

Widzą Twoją reklamę Reklamę będziemy wyświetlać tylko tym osobom, które znajdują się w Twojej okolicy. Znacznik w Mapach Google pomoże dodatkowo wyróżnić Twoją firmę.

Czytaj więcej »
Google AdWords

Dowiedz się więcej o reklamach Google AdWords

Płatność tylko za wyniki

Niezależnie od budżetu, którym dysponujesz, Twoje reklamy mogą wyświetlać się w Google i naszej sieci reklamowej. Płacisz tylko wtedy, gdy użytkownicy klikną Twoją reklamę i przejdą do Twojej witryny.

Czytaj więcej »

Google pomoże Ci zacząć

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci utworzyć profesjonalną kampanię. Zadzwoń, by skorzystać z bezpłatnego wsparcia eksperta AdWords: 800 007 200

Czytaj więcej »

Zdobywasz więcej klientów

Gdy użytkownicy klikną reklamę, przejdą do Twojej witryny, by dowiedzieć się czegoś więcej lub skorzystać z Twojej oferty. Dowiedz się więcej kilkając w link poniżej i zacznij przygodę z Google AdWords.

Czytaj więcej »

Jak to działa?

Zobacz, co zyskasz dzięki Google.

  1. Użytkownicy szukają produktów i usług w Google
  2. Widzą Twoją reklamę
  3. Zdobywasz więcej klientów
Czytaj więcej »