Google+ Google Analytics User Conference Poland & CEE 2014
Google Analytics User Conference 25.09.2014 Warszawa
Google Partners
TrendyWeb poleca GA User Conference 25.09 Warszawa

Google Analytics User Conference

Google Analytics User Conference 25.09.2014 Warszawa

25 września w Warszawie odbył się
II kongres Google Analytics User Conference.

Na coroczne spotkanie twórców i użytkowników Google Analytics przybyło bardzo wielu specjalistów SEM. Miejscem konferencji Google Analytics User Conference Poland & CEE było Multikino w Złotych Tarasach w Warszawie. Byliśmy tam i my. Trendyweb.pl był patronem medialnym imprezy. Podczas GAUC, eksperci narzędzi Google, oficjalni przedstawiciele Google Analytics zaprezentowali nowości GA – w jaki sposób i w jakim celu je wykorzystać, a także opowiedzieli o zmianach jakie czekają użytkowników w 2015 roku i planach na dalszy rozwój Google Analytics.

Wystąpili tacy prelegenci jak: Piotr Marzec z Google Polska, DoubleClick, mówił na temat „Miejsca Google Analytics w ramach rozwiązań marketingowych dla firm”. Następnie przemawiał Jonathan Breton z Google. Jego tematem prezentacji była „Atrybucja konwersji – na wyciągnięcie ręki i bardziej dynamiczna”. Piotr Guziur z Marketing Online przybliżał nam „Praktyczne wykorzystanie najnowszych funkcjonalności Universal Analytics w optymalizacji kampanii E-commerce”. Florian Pertyński z Bluerank prowadził nas „W kierunku analityki totalnej – Universal Analytics w praktyce”. Paweł Ogonowski z Conversion ostrzegał nas przed „5 najczęściej popełnianych błędów przy wdrażaniu Google Analytics (i jak ich uniknąć)”. Prelekcje zakończył Mateusz Godala z iProspect Polska „Tips and Tricks optymalizacji mediów w Google Analytics”

Napełnieni bogatą wiedzą po części merytorycznej uczestnicy konferencji udali się na After Party w Hard Rock Cafe.

Google Analytics User Conference został przygotowany na na prawdę wysokim poziomie; uczestnicy konferencji oprócz uczestniczenia w prelekcjach bardzo znanych expertów GA mieli także okazję odbyć ciekawe rozmowy indywidualne z expertami, wyjaśnić wątpliwości i poznać nowe możliwości i rozwiązania, by jeszcze efektywniej wykorzystywać potencjał Google Analytics w codziennej pracy.

Do zobaczenia za rok!

Dowiedz się więcej »
Google Analytics User Conference 25.09.2014 Warszawa Monika Staszewska na GAUC 2014 Warszawa Dariusz Rogalewicz na GAUC 2014 Warszawa