TrendyWeb poleca rozwój z Google - AdWords Express

Mapowanie sieci energetycznej

Mapowanie sieci energetycznej

Mapowanie i wizualizacja połączeń między ludźmi i grupami może znacznie poprawić nasze zrozumienie powiązań i kluczowych węzłów wpływów między nimi. Na przykład, w przypadku wystąpienia powstań w represyjnych społeczeństw, lojalność ludzi może czasem zmienić. Mapowanie te zmiany mogą zapewnić wgląd w trendy polityczne.

Czytaj więcej »


Mapowanie sieci energetycznej | Google Ideas

Dowiedz się więcej o Google Ideas

Projekt tarczy

Usługa Google Analytics opiera się na wydajnej, łatwej w obsłudze platformie do generowania raportów, co pozwala Ci decydować, jakie dane chcesz oglądać, i dostosowywać swoje raporty kilkoma kliknięciami myszy do własnych potrzeb.

Czytaj więcej »

uProxy

Internet pozwala na niesamowite rzeczy, które najbardziej teraz biorą za pewnik. Ale dla jednego spośród trzech ludzi, którzy żyją w społeczeństwach, w których wolne wyrażenie jest poważnie ograniczona, online doświadczenie jest zupełnie inne.

Czytaj więcej »

Badania w chmurze

Kruche, nietrwałe części świata są jednymi z najbardziej trudne dla ludzi, aby swobodnie wyrażać swoje opinie. Rządy mogą mieć wolę zaangażowania swoich obywateli, ale z powodu przemocy lub innych wyzwań nie mają zdolność do skutecznego oceny perspektywy publiczności.

Czytaj więcej »

Mapa cyfrowa atak

Możliwości dostępu i wymiany informacji w Internecie jest ważne dla milionów ludzi na całym świecie. Jednak strony są narażone na ataki ukierunkowane cyfrowych, które uniemożliwiają ludziom dostęp do ich zawartości.

Czytaj więcej »