TrendyWeb poleca rozwój z Google - AdWords Express

Google Moja Firma

Zadbaj o widoczność swojej firmy w Google

  • Google Moja Firma udostępnia informacje o Twojej firmie w wyszukiwarce Google, Mapach Google i Google+ na komputerach i urządzeniach mobilnych.

  • Udostępniaj klientom właściwe informacje w odpowiednim miejscu – wskazówki dojazdu do firmy w Mapach, godziny pracy w wyszukiwarce a numer telefonu, który można kliknąć i od razu zadzwonić do firmy, na komórce.

  • Platforma Google Moja Firma pomaga zbudować grono oddanych fanów. Klienci mogą wyrażać swoje zdanie o Twojej firmie, przyznając jej oceny i pisząc o niej opinie, dawać +1-ki, by polecić jej usługi i produkty, oraz udostępniać Twoje wpisy w Google+ w innych miejscach w sieci.
Czytaj więcej »
Google Moja Firma

Dowiedz się więcej o Google Moja Firma

Daj się znaleźć

Bądź tam, gdzie są Twoi klienci. Im łatwiej znaleźć firmę, tym lepiej dla niej. Podaj pełne i dokładne informacje na temat swojej firmy w usłudze Google Moja Firma, aby mogły się one wyświetlać w wyszukiwarce Google, Mapach Google i Google+. Dzięki temu klienci bez trudu będą mogli skontaktować się z Twoją firmą.

Czytaj więcej »

Dotrzyj do klientów

Twoi klienci czekają na wiadomości od Ciebie Dzięki Google nawiążesz bliższy kontakt ze swoimi klientami – to oni przecież są najważniejszym filarem Twojej działalności biznesowej. Buduj z nimi trwałe relacje, dzieląc się aktualnościami oraz odpowiadając na publikowane przez nich opinie i komentarze.

Czytaj więcej »

Zarządzaj

Najlepsze funkcje Google w jednym miejscu. Zarządzanie informacjami o firmie nie powinno być uciążliwe. Google Moja Firma udostępnia wszystkie przydatne dla firm funkcje Google w jednym, wygodnym miejscu. Edytuj informacje widoczne w usługach Google, udostępniaj klientom aktualności na temat swojej firmy.

Czytaj więcej »

Google Moja Firma

Google Moja Firma to wygodny i łatwy sposób na zarządzanie wizerunkiem online firmy, produktu, marki, wykonawcy lub organizacji w Google. Panel usługi Google Moja Firma pozwala między innymi: - Zarządzać aktualnymi informacjami o firmie w Google. Budować grono lojalnych klientów, korzystając ze strony Google+.

Czytaj więcej »