Kurs marketing cyfrowy

Google Domeny - NOWOŚĆ!

O to co otrzymasz od Google:

Szybkie, bezpieczne i niezawodne infrastruktury internetowe z Google Każde odwiedziny strony internetowej, komputer wykonuje to, co się nazywa "wyszukiwanie DNS". Gdy uda Ci się do domeny z nami, można dostać się do korzystania z tych samych serwerów DNS, jak Google. Oznacza to, że domena będzie szybko i niezawodnie łączyć na swojej stronie. Mamy m.in. 10 mln uchwał rocznie dla każdej domeny zarejestrować się Google Domeny.

Proste narzędzia do zarządzania domeną:

Pełny zestaw prostych w użyciu, solidne narzędzia do zarządzania domeną są do Państwa dyspozycji:

  • Dodaj rekordy zasobów i zarządzanie nimi:, AAAA, CNAME, MX, NS, PTR, SOA, SPF, SRV, TXT
  • Użyj Records syntetyczne Google dla integracji z Google App Engine, spedycji subdomeny i konfiguracji Google Apps
  • Dodaj nazwy serwerów i zarządzania nimi
  • Skonfigurować TTL
  • Zamek domeny

 

Czytaj więcej »
Google Domeny, serce GoogleSerce technologicznego giganta Google!

Dowiedz się więcej o Google Domeny

Zbudować stronę!

Nieważne, czy jesteś nowicjuszem czy weteran, dostawcy Google w budynku oferują wszystko, czego potrzebujesz, aby łatwo stworzyć piękne stronie internetowej. Dzięki Google można korzystać z bezpiecznego, niezawodnego hostingu, konfigurowalne szablony stron www oraz zaawansowane funkcje, takie jak tworzenie mobilnych witryn-zarządzania.

Czytaj więcej »

Porozmawiaj z Google

Google nie są gotowi, aby wszyscy dołączyli (ale jeśli aktualnie potrzebujesz kod zaproszenia do zakupu lub przeniesienia domeny), więc ci, którzy chcą przyłączyć się do odgrywania aktywnej roli w pomaganiu nam udoskonalić. Pracujemy nad tym, aby oferować naszym klientom możliwie najlepsze wrażenia domeny, a my witamy się wejść, pytania i uwagi.

Czytaj więcej »

Wybierz nazwę!

Wybrać nazwę Nazwa domeny, adres w Internecie, mówi wiele o tym, kim jesteś i co robisz. Nowe końcówki domen podobne. Guru i. Stock może pomóc znaleźć sensownego adres, który wyróżnia się w Internecie. Każda domena zawiera łatwe przekazywanie, markowy e-mail (you@your_company.com), proste narzędzia do zarządzania i inne przydatne funkcje.

Czytaj więcej »