Kurs marketing cyfrowy

Kurs marketing cyfrowy

Google Online Marketing Challenge jest wyjątkowa okazja dla studentów, aby doświadczyć i tworzenie kampanii marketingowych z wykorzystaniem Google AdWords i Google+. Ponad 65.000 studentów i profesorów z prawie 100 krajów uczestniczyło w ciągu ostatnich 6 lat.

Jak krajobraz cyfrowy marketing rośnie w szybkim tempie, marketingu w obliczu nowych wyzwań i możliwości w tej erze cyfrowej.

Digital Marketing Course to inicjatywa mająca na celu kształcenie studentów w dziedzinie cyfrowego marketingu.

Studentów, które planują podjąć wyzwanie Google Online Marketing zachęca do zakończenia kursu Digital Marketing, jak Zdobyte w ten kurs pomoże kształtować swoje cele i strategię dla Online Marketing Challenge, Google reklamy.

Czytaj więcej »
Digital Marketing Course

Dowiedz się więcej o Google Online Marketing Challenge

Moduły

Przed rozpoczęciem kursu zalecamy zakończyć przygotowania wstępnego kursu. Podczas podejmowania kursu zachęcamy do przeglądu materiału uzupełniającego przewidzianego w sekcji "kaczki oczywiście. Ten materiał zapasowy jest opcjonalny i jest dla studentów zarówno wstępnych, jaki i średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Czytaj więcej »

Certyfikacje AdWords

Po ukończeniu kursu, radzimy przeprowadzić egzaminy certyfikacyjne. Certyfikacji Google AdWords jest uznawane na całym świecie pieczęć aprobaty, który prezentuje swoją wiedzę na temat najnowszych narzędzi AdWords i najlepszych praktyk, jak również zdolność do skutecznego zarządzania kampaniami AdWords.

Czytaj więcej »

Zwycięzcy Globalni

Globalnego Zwycięzcy i ich profesor otrzyma siedem nocy podróż do San Francisco, w tym jeden dzień w siedzibie Google w Mountain View w Kalifornii, aby spotkać się z pracowników Google z AdWords, programy uniwersyteckie i zespołów marketingowych. Zespół otrzyma również urządzeń komputerowych, wraz z innymi nagrodami.

Czytaj więcej »

Social Media Marketing

Każdy student w globalnych i regionalnych mediów społecznościowych zwycięskich drużyn otrzymają urządzenie z komputerem, a także inne nagrody. Zwycięztwo będzie wspaniałą okazją do uczestniczenia w Google+ Hangout z członkami zespołu (do Google+ sklasyfikowanych według uznania Google).

Czytaj więcej »